A járványügyi helyzetre való tekintettel a Tankerület Kiváló Dolgozóinak és Tanulóinak díjait helyben, az iskola könyvtárában adta át Hajnissné Anda Éva tankerületi igazgató és dr. Kalina Katalin szakmai igazgatóhelyettes asszony.

A Tankerület Kiváló Dolgozója 2020. díjat Molnár Andrea pedagógus kollégánk és Szabó Attiláné Marcsi iskolatitkár vehette át. Vu Péter és Nagy Bence, akik a tavalyi évben még 8. osztályos tanulóink voltak, mára büszke gimnazisták, a Tankerület Kiváló Diákja 2020. díjat kapták.

Különleges elismerésben részesült iskolánk tanára, Skardelliné Perjés Magdolna, aki miniszteri Elismerő Oklevelet kapott kiemelkedő szakmai tevékenységének elismeréseként. A díjazottaknak gratulálunk, nagyon büszkék vagyunk rájuk!