Iskolánk tanulóinak sikerei a 2018-2019-es tanévben

Tanulmányi versenyek

Kerületi angol nyelvi országismereti verseny
 

Brunner Panna

Balásy Bulcsú

Deák Csenge

6.b kerületi 1. hely 
 
Kerületi matematikaverseny
  Kiss Orsolya 6.b kerületi 3. hely 
  Borzsák Máté 8.b kerületi 3. hely 
 
Tudásbajnokság matematika
  Illés Brúnó 2.a megyei/országos döntőbe jutott 2. hely 
 
Költészetnapi szavalóverseny
  Pőcze Karolina 1a kerületi 3. hely 
  Rádi Márton 2.b kerületi 3. hely 
  Gagyi-Pálffy Zsófia 2.b kerületi különdíj 
 
Kerületi angol nyelvű szavalóverseny
  Havas Dániel 4.b kerületi 1. hely 
  Zimmer Helena 4.a kerületi 2. hely 
 
Kerületi vers- és prózamondó verseny
  Zenkó Luca 5.c kerületi 3. hely 
 
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 
  Illés Brúnó 2.a megyei forduló 1. hely 
  Illés Brúnó 2.a országos döntő 17. hely
  Kiss Orsolya 6.b megyei 4. hely 
  Borzsák Máté 8.b megyei 8. hely
  Vu Péter 7.c megyei 9. hely 
 
Szavalóverseny
  Pap Jeromos 3.c kerületi 1. hely 
 
Szépolvasási verseny
  Varga Botond 4.b kerületi 2. hely
 
Rajzverseny
  Németh Abigél 3.c kerületi 1. hely 
 
Jugend debattiert international - német nyelvű disputa verseny
  Hutter Otto 12.a nemzetközi döntő (2018) 3. hely
  Gyebnár Gergely 10.a iskolahálózati forduló továbbjutott
  Szűcs Ábel 10.a iskolahálózati forduló 5. hely
 
Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny - angol nyelv
  Kőrös Levente 12.b országos döntő 4. hely 
  Peti Marcell 12.b második fordulóba jutott  
 
Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny - biológia
  Fehérpataki Lilla 12.a második fordulóba jutott  
 
Országos német nyelvű földrajzverseny 
  Patyi Sámuel 10.a országos döntő  3. hely
  Mikófalvy Franciska 10.a országos döntő  5. hely
 
Országos német nyelvű matematikaverseny 
  Hutter Róbert 9.a országos döntő  6. hely
  Patyi Sámuel 10.a országos döntő  8. hely
  Götz Ádám 12.a országos döntő  2. hely
  Törő Anna Nina 12.a országos döntő  12. hely
 
Középskolai csapatverseny - történelem
 

Fried Benjámin,
Nagy Bernát,
Szalai Géza

11.a tankerületi verseny  1. hely
 
Német nemzetiségi szavalóverseny
  Szilasi Magdolna Borbála 11.a regionális döntőbe jutott  
  Szentgyörgyi Veronika 11.a országos döntőbe jutott  regionális
2. hely
 

 

Sportversenyek

 

Partizán bajnokság

Badar Botond

Kopitkó Fruzsina

Debreczeni Lora

Ipacs László

Zsidegh Barna

Albert Max

Csuday Lili

Havas Dániel

Tóth Koppány

Nagy Nóra

Sasvári Alíz

 

5.b

5.b

5.a

4.a

4.a

4.a

4.a

4.b

4.b

4.b

4.b

 

csapat II.kcs.  1. hely
Kardvívás diákolimpia
  Csoba Botond 6.c országos-egyéni III. kcs.  3. hely
         
Alpesi sí diákolimpia
  Pálinkás Cecília 1b országos-egyéni I.kcs.  8. hely
  Pálinkás Imola 4b országos-egyéni II.kcs.  2. hely
  Gödry Miklós 3a országos-egyéni I.kcs.  1. hely
  Gödry Tamás 3a országos-egyéni I.kcs.  2. hely
  Badar Botond 5b országos-egyéni II.kcs.  9. hely
  Pálinkás Lóránt 6c országos-egyéni III.kcs.  2. hely
  Vas Lóránt 6c országos-egyéni III.kcs.  5. hely
Sakkverseny 
  Kranabeth Leila 3.c kerületi - egyéni  1. hely
  Milassin Róza 3.c kerületi - egyéni  2. hely
 

Kranabeth Leila,
Milassin Róza,
Milassin Lilla,
Turmezei Viktória

3.c
3.c
5.a
3.a

kerületi - csapat  2. hely
 
Hegyvidéki Mezeifutó Bajnokság
  Pálinkás Lóránt 6.c III. korcsoport  2. hely
 
Hegyvidéki Váltófutó Bajnokság
  Tóth Zétény, Tóth Kolos, Rádi Marcell, Zsideg Bálint   I. korcsoport  2. hely
  Badar Botond, Zsideg Barna, Ipacs László, Lendvai Barnabás   II. korcsoport  1. hely
 
Hegyvidéki Labdarúgó Bajnokság
  Becskei Zsófia, Szabó Berta, Zaim Dina Simal, Kovács Dorka, Zaim Müzeyyen Silya, Horváth-Jeney Brigitta, Mikulecz Melinda, Ferency Kata, Hargitai Dorottya, Tímár Janka, Törő Nina   V-VI. korcsoport  2. hely
      V-VI. korcsoport  1. hely
 
Hegyvidéki Kosárlabda Bajnokság
  Lendvai Barnabás, Ipacs László, Turbucz Barnabás, Hegedűs András, Albert Max, Gesler Álmos, Horváth Milos, Milassin Róza, Horváth Adél, Tóth Kinga, Jablonszky Lili   II. korcsoport 2. hely
 
 
         
         
         
 

Egyéb

 

Korábbi eredmények

 Tanulmányi versenyeken elért eredmények a 2017-2018-as tanévben

Joomla Template by Joomla51.com