A Luca-napi vásáron összegyűlt összegből idén a Magyarmecskei Általános Iskola és Óvoda óvodásai részére vásároltunk ajándékokat. Az iskolával évek óta tartjuk a kapcsolatot, gimnazistáink közül néhányan minden tavasszal itt végeznek szociális munkát.

Most az óvoda negyvennégy kis „lakóját” támogattuk. Személyre szabottan cipőt, ruhákat kaptak játékokkal és édességekkel kiegészítve. Az átadásra március 31-én került sor. Az óvoda részéről Roska Ferencné Marika fogadott minket. A gyerekeknek hatalmas örömet jelentett a csomag, valószínűleg sokuknak ez volt az első új cipőjük vagy ruhájuk, játékuk, az első plüss nyuszijuk, amihez hozzá lehet bújni. Az ovisok hálás szemeikkel, tánccal és locsolóversekkel köszönték meg az ajándékokat. Képek a galériában láthatók.

KÉRÉS: Ha van óvodáskorúaknak való játék vagy mesekönyv a családban, amit felajánlanának az óvoda részére, kérjük, juttassák el április 20-ig az osztályfőnökökhöz! Köszönjük.