Iskolavezetés

Vámosi Ildikó

Tanító

Fogadóóra: bejelentkezés alapján

Tanáraink - fogadó óra: bejelentkezés alapján

NÉV

magyar, of. 10.a

Tóthné Melcher Kerstin

német (munkaközösség vezető)

Vajda Beáta német, német népismeret,magyar Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Varga Gergely

történelem német nyelven

Varga Mátyás

testnevelés, of. 7.a

Varga Zsolt

biológia, kémia németül

Várhalmy Attila

Wijmeersch Ildikó

nyelvtanulást segítő lektorok

Coceancig Áron

olasz nyelv

Lakhouache Yazid

francia nyelv

Caeiro Lopes Troca

Jose Antononio

portugál nyelv

pedagógiai asszisztensek

Az iskola külsős logopédusa: Tóth Anita, elérhetősége Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Védőnő: Petrovszki Szilvia - elérhető keddi napok kivételével 9-14 óra között az iskola központi telefonszámán keresztül az orvosi szobában 3561-489/15 mellék