Iskolavezetés

Tanított tárgyak: biológia

Incze-Zalán Eszter

igazgatóhelyettes

matematika német nyelven - informatika szakos

Vámosi Ildikó

magyar, of. 9.a

Tóthné Melcher Kerstin

német (munkaközösség vezető)

Vajda Beáta német, német népismeret,magyar csüt. 2. óra  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Varga Gergely

történelem német nyelven

Varga Mátyás

testnevelés, of. 6.a

Varga Zsolt

biológia, kémia németül

Várhalmy Attila

Varsányi Éva

matematika, német nyelv

Wijmeersch Ildikó

hétfő 4. óra

nyelvtanulást segítő lektorok

Lorenzo Marmiroli

olasz nyelv

Laklouche Yazid

francia nyelv

Barros Silva Diogo Jose

portugál nyelv

Az iskola külsős logopédusa: Tóth Anita, elérhetősége Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Védőnő: Petrovszki Szilvia - elérhető keddi napok kivételével 9-14 óra között az iskola központi telefonszámán keresztül az orvosi szobában 3561-489/15 mellék