A beiratkozás időpontja:

8.00-19.00 között

2018. április 13. péntek

8.00-19.00 között

Az általános iskola első évfolyamára történő beiratkozáskor be kell mutatni:

- a gyermek személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolványt, továbbá

- az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást

- nyilatkozatot a  szülői felügyeleti jog gyakorlására  Nyilatkozat-a-szülői-felügyeleti-jog-gyakorlásáról_2018_2019.pdf

- nyilatkozatot életvitelszerű lakcímről  Nyilatkozat-az-életvitelszerű-tartózkodásról_2018_2019.pdf

- kitöltött adatlapot Beiratkozási-adatlap_3.pdf

- gyermek TAJ kártyáját

tájékoztató a szülőknek.pdf     Etika/hit-és erkölcstan tájékoztató

- kitöltött nyilatkozatot a hit-és erkölcstan tanulásról hit-és-erkölcstan_2018_2019.pdf

- szakértői véleményt, amennyiben van (Pedagógiai Szakszolgálattól)

Felvételi-körzetek_Tamási.pdf

Mivel a felvételt követően kötelező diákigazolványt készíteni a gyermekeknek, ezért  ajánljuk, hogy az okmányirodai tumultus elkerülése érdekében  kérjenek időpontot az ehhez szükséges fénykép elkészítéséhez.

Az okmányirodában szükség lesz a gyermek útlevelére (személyi igazolványára), születési anyakönyvi kivonatára, lakcímkártyájára. Az ott kapott ún. NEK azonosítót tartalmazó adatlapot kell majd leadni a titkárságon a tényleges felvételt követően.

A  Kiss János altábornagy utca 31-33/a alatt működő Okmányiroda mellett figyelmükbe ajánljuk az Apor Vilmos téri Bevásárlóközpontban lévő Kormányhivatalt is.

Felhívás a tankötelessé váló gyermekek iskolai beíratására: FELHIVAS_2018-2019-1.pdf

A szülők számára a nyílt napokon reggel 8.00-tól  bemutató órát tartanak a leendő elsős tanítók (Fülöp Júlia 2.a és dr Fülöpné Komáromi Szilvia 4.b osztályfőnökök). Utána igazgatói tájékoztatót tartunk.

A gyermekeket játékos foglalkozásokkal várjuk mindhárom nap délután 14.30 tól 16.00-ig.

Reggel diákok fogják felkísérni a látogatókat a termekbe, kérjük, időben érkezzenek, hogy el tudják foglalni helyüket!

Többéves hagyomány már iskolánkban, hogy a hozzánk beiratkozó hatévesek számára iskolakóstolgatót szervezünk, melynek célja, hogy a kicsik megismerkedjenek leendő tanítóikkal, egymással, az iskola épületével és légkörével, így szorongások nélkül várhatják a szeptembert.

Az iskolakóstolgató időpontja: 2018. június 25-26-27.  8.00-16.00-ig