Nyílt napok:

2018. február 15.   8.00-10.40-ig

2018.március 8.     8.00-10.40-ig

2018. március 22.  8.00-10.40-ig

A szülők számára a nyílt napokon reggel 8.00-10.40-ig három bemutató órát tartanak a leendő elsős tanítók (Fülöp Júlia 2.a és dr Fülöpné Komáromi Szilvia 4.b osztályfőnökök). Utána igazgatói tájékoztatót tartunk.

Február 15-i nyílt nap programja:

1. óra matematika -  Fülöp Júlia (2.a)             nyelvtan - Komáromi Szilvia (4.b)

2. óra olvasás - Fülöp Júlia                            matematika - Komáromi Szilvia

3. óra ének a 2. a osztályban (Opánszki Dávid ének tanárral)

4. órában igazgatói tájékoztató

A gyermekeket játékos foglalkozásokkal várjuk mindhárom nap délután 14.30 tól 16.00-ig.

Február 15-én a Tankerület beiskolázási tájékoztatót tart 17.00 órától a Városmajori Gimnázium Dísztermében. Besikolázási-fórum-2018.pdf

Reggel diákok fogják felkísérni a látogatókat a termekbe, kérjük, időben érkezzenek, hogy el tudják foglalni helyüket!

A résztvevő gyermekek számára különleges megmérettetés, hogy idegenek előtt szerepeljenek, nagyon izgulnak. Kérjük, hogy rájuk is legyenek tekintettel, ne zavarják meg az órákat esetleges késői érkezéssel, beszélgetéssel. Köszönjük!

Többéves hagyomány már iskolánkban, hogy a hozzánk beiratkozó hatévesek számára iskolakóstolgatót szervezünk, melynek célja, hogy a kicsik megismerkedjenek leendő tanítóikkal, egymással, az iskola épületével és légkörével, így szorongások nélkül várhatják a szeptembert.

Az iskolakóstolgató időpontja: 2018. június 25-26-27.  8.00-16.00-ig

A beiratkozás időpontja:

2018.április

2018. április

Az általános iskola első évfolyamára történő beiratkozáskor be kell mutatni

- a gyermek személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolványt,

- továbbá az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást

- nyilatkozatot a  szülői felügyeleti jog gyakorlására  szülői nyilatkozat.pdf

- nyilatkozatot életvitelszerű lakcímről  2. melléklet - nyilatkozat az életvitelszerű tartózkodásról.pdf

- adatok.pdf

-  a gyermek TAJ kártyáját

tájékoztató a szülőknek.pdf     Etika/hit-és erkölcstan tájékoztató

szülői nyilatkozat -hit és erkölcstan_.pdf

Mivel a felvételt követően kötelező diákigazolványt készíteni a gyermekeknek, ezért  ajánljuk, hogy az okmányirodai tumultus elkerülése érdekében  kérjenek időpontot az ehhez szükséges fénykép elkészítéséhez.

Az okmányirodában szükség lesz a gyermek útlevelére (személyi igazolványára), születési anyakönyvi kivonatára, lakcímkártyájára. Az ott kapott ún. NEK azonosítót tartalmazó adatlapot kell majd leadni a titkárságon a tényleges felvételt követően.

A  Kiss János altábornagy utca 31-33/a alatt működő Okmányiroda mellett figyelmükbe ajánljuk az Apor Vilmos téri Bevásárlóközpontban lévő Kormányhivatalt is.

Tamási körzetek.pdf

Felhívás a tankötelessé váló gyermekek iskolai beíratására: