Nyílt nap a leendő első osztályos gyermekek szülei részére:

2020. február 20. és március 20.

A nyílt napokon reggel 8.00-tól  bemutató órát tartanak a leendő elsős tanítók. Utána igazgatói tájékoztatót tartunk.

A pontos programot a nyílt nap előtt egy héttel feltesszük a honlapra.

Kedves Érdeklődő Szülők!

Kérjük időben érkezzenek, mert későn jövőket nem engedünk be az órákra, ez zavarná a nyílt óra menetét.

A gyermekeket játékos foglalkozásokkal várjuk mindkét nap délután 14.30 tól 16.00-ig.

Tamási-körzet-2019.pdf

A beiratkozás időpontja:

2020.

8.00-19.00 között

2020.

8.00-19.00 között

Az általános iskola első évfolyamára történő beiratkozáskor be kell mutatni:

- a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót igazoló hatósági igazolványt

- a gyermek személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolványt, továbbá

- az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást

- nyilatkozatot a  szülői felügyeleti jog gyakorlásáról  Nyilatkozat-törvényes-felügyeletről.pdf

- nyilatkozatot életvitelszerű lakcímről  Életv.lakcím-nyilatkozat.pdf

- kitöltött adatlapot Beiratkozási-adatlap_3.pdf

- gyermek TAJ kártyáját

tájékoztató a szülőknek.pdf     Etika/hit-és erkölcstan tájékoztató

Tamási-egyházak-2019-20.pdf

- kitöltött nyilatkozatot a hit-és erkölcstan tanulásról szülői-nyilatkozat--hit-és-erkölcstan_2019.pdf

- szakértői véleményt, amennyiben van (Pedagógiai Szakszolgálattól)

Többéves hagyomány már iskolánkban, hogy a hozzánk beiratkozó hatévesek számára iskolakóstolgatót szervezünk, melynek célja, hogy a kicsik megismerkedjenek leendő tanítóikkal, egymással, az iskola épületével és légkörével, így szorongások nélkül várhatják a szeptembert.

Az iskolakóstolgató időpontja: 2020. június 22-23.  8.00-16.00-ig

(A kóstolgató díja: ...... Ft, mely magában foglalja a reggelit-ebédet-uzsonnát is. Amit hozni kell: tornazsák, ceruza, kulacsban víz.)

Mivel a felvételt követően kötelező diákigazolványt készíteni a gyermekeknek, ezért  ajánljuk, hogy mielőbb  kérjenek időpontot Okmányirodában vagy Kormányhivatalnál az ehhez szükséges fénykép/NEK adatlap elkészítéséhez.

Az okmányirodában szükség lesz a gyermek személyi igazolványára ( vagy születési anyakönyvi kivonatára), lakcímkártyájára. Az ott kapott ún. NEK azonosítót tartalmazó adatlapot kell majd leadni a titkárságon a tényleges felvételt követően.

A  Kiss János altábornagy utca 31-33/a alatt működő Okmányiroda mellett figyelmükbe ajánljuk az Apor Vilmos téri Bevásárlóközpontban lévő Kormányhivatalt is.