Nyílt nap a leendő első osztályos gyermekek szülei részére:

2019. február 21.

2019. március 21.

A nyílt napokon reggel 8.00-tól  bemutató órát tartanak a leendő elsős tanítók (1.-2. óra: magyar illetve matematika, 3. óra ének vagy testnevelés óra).  Utána igazgatói tájékoztatót tartunk.

A gyermekeket játékos foglalkozásokkal várjuk mindkét nap délután 14.30 tól 16.00-ig.

Reggel diákok fogják felkísérni a látogatókat a termekbe, kérjük, időben érkezzenek, hogy el tudják foglalni helyüket!

Többéves hagyomány már iskolánkban, hogy a hozzánk beiratkozó hatévesek számára iskolakóstolgatót szervezünk, melynek célja, hogy a kicsik megismerkedjenek leendő tanítóikkal, egymással, az iskola épületével és légkörével, így szorongások nélkül várhatják a szeptembert.

Az iskolakóstolgató időpontja: 2019. június 25-26.  8.00-16.00-ig

(A kóstolgató díja: ...... Ft, mely magában foglalja a reggelit-ebédet-uzsonnát is. Amit hozni kell: tornazsák, ceruza, kulacsban víz.)

Felveteli-körzetek_Tamási.pdf

A beiratkozás időpontja:

2019.április

8.00-19.00 között

2019. április

8.00-19.00 között

Az általános iskola első évfolyamára történő beiratkozáskor be kell mutatni:

- a gyermek személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolványt, továbbá

- az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást

- nyilatkozatot a  szülői felügyeleti jog gyakorlására  Nyilatkozat-a-szülői-felügyeleti-jog-gyakorlásáról_2018_2019.pdf

- nyilatkozatot életvitelszerű lakcímről  Nyilatkozat-az-életvitelszerű-tartózkodásról_2018_2019.pdf

- kitöltött adatlapot Beiratkozási-adatlap_3.pdf

- gyermek TAJ kártyáját

tájékoztató a szülőknek.pdf     Etika/hit-és erkölcstan tájékoztató

- kitöltött nyilatkozatot a hit-és erkölcstan tanulásról hit-és-erkölcstan_2018_2019.pdf

- szakértői véleményt, amennyiben van (Pedagógiai Szakszolgálattól)

Mivel a felvételt követően kötelező diákigazolványt készíteni a gyermekeknek, ezért  ajánljuk, hogy az okmányirodai tumultus elkerülése érdekében  kérjenek időpontot az ehhez szükséges fénykép elkészítéséhez.

Az okmányirodában szükség lesz a gyermek személyi igazolványára ( születési anyakönyvi kivonatára), lakcímkártyájára. Az ott kapott ún. NEK azonosítót tartalmazó adatlapot kell majd leadni a titkárságon a tényleges felvételt követően.

A  Kiss János altábornagy utca 31-33/a alatt működő Okmányiroda mellett figyelmükbe ajánljuk az Apor Vilmos téri Bevásárlóközpontban lévő Kormányhivatalt is.

Felhívás a tankötelessé váló gyermekek iskolai beíratására: