Programok havonkénti lebontásban (ez egy tervezet, a járványhelyzet következtében módosulhat)

   

Szeptember

Szept. 1. 800

Tanévnyitó ünnepély (4 osztályfőnöki óra)

Szept. 1-3

Tankönyvosztás a 9.n és 9.ny  1-2., 10-12. évfolyamon

Szept. 1. 1700

Szülői értekezlet az első osztályosoknál (tankönyvosztás)

Szept. 7.

Érettségi vizsgák jelentkezési határideje

Szept.3. 1730

Szülői választmány értekezlete

Szept 7. 1700

Alsós szülői értekezlet

Szept. 8. 1730

Felsős szülői értekezletek, Bemutatkozó szülői értekezletek az 5. évfolyamon 17 óra

Szept. 9. 1700

Tájékoztató az érettségiről a 12. évfolyamon

Szept. 9. 1730

Gimnáziumi szülői értekezletek, Bemutatkozó szülői értekezletek az 9. évfolyamon 17 óra

Szept. 18.

OKTV jelentkezési határidő

Szept. 18.

Sport igazolások leadása (5-12. évf.)

              

Október 

Okt. 6.

Megemlékezés (Aradi vértanúk)

Okt. 5-9.

Osztályozó vizsgák (érettségi vizsga)

Okt. 9.

Tanítási nap.

Okt. 13. 1700

Szülői értekezlet a nyolcadik osztályban a beiskolázásról

Okt. 14.

Tűzriadó gyakorlat

Okt. 16-30.

Írásbeli érettségi vizsgák

Okt. 21.

Ünnepély

Okt. 22.

Gimnáziumi tagozaton digitális munkarend, az általános iskolai tagozatokon tantermi oktatás lesz.

Okt.

Rajzverseny

Okt. 26-okt.30.

Őszi szünet
(Szünet előtti utolsó tanítási nap október 22. szünet utáni első tanítási nap november 2.)

 

November

Nov. 9. 800 - 1600

Érettségi dolgozatok megtekintése

Nov. 9. 1730

Külsős szülői értekezlet a felvételiről   ELMARAD

Nov. 13.

Negyedévi értékelések

Nov. 11. 1700

Márton napi lampionos felvonulás

Nov. 23. 1730

Külsős szülői értekezlet a felvételiről  ELMARAD

Nov. 16-17. 1700-1830

Fogadó óra

Nov. 17. 14.00-15.30

Apáczai Matematika Verseny a nyelvi előkészítő évfolyam számára

Nov. 23-27.

Szóbeli érettségi vizsgák

Nov. 24.

DSD vizsga írásbelije

Nov.

Nyílt nap a gimnáziumban (2 nap, órarend függő)

ELMARAD

Nov. 09- jan. 06.

DSD szóbeli vizsgák

 

December

December 1.

DePhyma német nyelvű matematika verseny

Dec. 4.

Mikulás ünnepség az alsó tagozatosoknak (2. órában)

Dec. 9.

Központi felvételi jelentkezési határidő

Dec. 11.

Luca-napi vásár

Dec. 12.

Adventi projektnap (digitális oktatás)

Dec.

Karácsonyi koncert (Szent Imre Gimn.)

Dec. 18. 800-1200

Osztályok karácsonya, gimnázium: koncert

Dec 19. – jan. 3.

Téli szünet
Szünet előtti utolsó tanítási nap dec. 18. Szünet utáni első tanítási nap január 4. hétfő

         

Január

 

Jan 9.

Szalagavató bál

Jan. 18-21.

Féléves osztályozó vizsgák

Jan. 20.

Németek kitelepítésének emléknapja

Jan. 23. 1000

Központi írásbeli felvételi vizsgák

Jan. 24-30.

Sítábor

Jan. 25.

Tanítás nélküli munkanap

Jan. 27. 1700

Tájékoztató az előrehozott érettségiről

Jan. 28. 1400

Központi írásbeli felvételi vizsgák (pót)

Jan. 29.

Félévi értesítők

Jan.

JDI Disputa verseny

Jan.

Alsó tagozat színházi du.

 

Február

Febr. 1. 1730

Szülői választmány értekezlete

Febr. 2. 1700

Alsós szülői értekezlet

Febr. 3. 1700

Felsős szülői értekezlet

Febr. 4. 1700

Gimnáziumi szülői értekezlet

Febr. 12.

Farsang /alsó tagozat/

Febr. 12. 1700-2000

Farsang /felső tagozat/

Febr. 12.

Nyolcadikos jelentkezési határidő

Febr. 15.

Érettségi jelentkezési határidő

Febr.

Alapítványi bál

Febr. 22-23.

Magyar, történelem próbaérettségi 12. évfolyam

Febr. 23 – márc. 12.

Gimnáziumi szóbeli felvételik

Febr. 25.

Kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja

 

Közösségi szolgálat (10. a.)

 

Közösségi szolgálat (10.b)

 

 Március

Márc. 1-5.

Pénz7

Márc.

Felvételi pótnap

Márc. 12.

Ünnepély

Márc. 12.

Matematika próbaérettségi
1-4 óra dolgozatírás, 5-6. óra tanítás

Márc. 18

Nyílt nap az alsó tagozaton

Márc. 22-26.

Digitális Témahét

 

 Április

Ápr.1-ápr. 6.

Tavaszi szünet(Szünet előtti utolsó tanítási nap: márc 31., utáni első: ápr. 7  

Ápr. 14.

Háromnegyedévi értékelés

Ápr. 16.

Holokauszt emléknap

Ápr. 19.

Tanítás nélküli munkanap

Ápr. 19-20. 1700 - 1830

Fogadó óra

Ápr. 19-23.

Fenntarthatósági Témahét

Ápr.

Angliai tanulmányút 2021.

Ápr.

Német csereprogram (10.a, 11.a)

Ápr.

Portugál csereprogram

Ápr.

Francia csereprogram

Ápr. 26-27.

Osztályozó vizsgák
(12. évfolyam, előrehozott érettségi)

Ápr. 29.

Osztályozó értekezletek 12. évf.

Ápr. 30.

Anyák napi készülődés

Ápr. 30. 1700

Ballagás

 

Május

Máj. 3 - 7.

Német nyelvi tábor a 9.n osztálynak

Máj. 3 - 7.

Gimnáziumi osztálykirándulások

Máj. 3 - 25.

Írásbeli érettségi vizsgák

Máj.

Német csereprogram (9.a)

Máj.

Hegyvidék Olimpia

Máj. 19.

Idegen nyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamon

Máj. 10.

Pályaorientációs nap (Tanítás nélküli munkanap)

Máj. 21/28. 1700-2000

Tamási est

Máj. 31- június 4

Határtalanul (7. évfolyam)

Máj. 25-27.

Szülői értekezlet az erdei iskoláról

Máj. 26.

Országos kompetencia mérés (6., 8., 9.a, 9.b)

  

Június

Május 31-Június 4.

Erdei iskola

Jún. 2.

Német nyelvi alapvizsga írásbeli

Jún. 2.

Neolatin-angol nyelvi alapvizsgák írásbeli

Jún. 4.

Nemzeti összetartozás napja

Jún. 9-10.

Német nyelvi alapvizsga szóbeli

Jún. 9/10.

Neolatin-angol nyelvi alapvizsga szóbeli

Máj. 31-jún. 4.

Felsős osztálykirándulások javasolt időpontja

Jún. 8-10.

Osztályozó vizsgák

Jún. 14. 1400

8. osztályosok ballagása

Jún. 15.

Tanítás nélküli munkanap

Jún. 14-25.

Szóbeli érettségi vizsgák

Jún. 18. 1700

Tanévzáró ünnepély

Jún. 21-22.

Iskola kóstolgató

Jún. 22-24.

Gimnáziumi beiratkozás

  

Joomla Template by Joomla51.com