Programok havonkénti lebontásban 

Augusztus

          

 

Szeptember

 

 

Október

október 14-27-ig - írásbeli érettségi vizsgák

október 13. pályaorientációs nap, mazsolaavatás(művészeti nap az alsó tagozaton

október 18. Szülői értekezlet a 8. osztályban a beiskolázásról

október 20. Ünnepély/alsó tagozat 1. órába/felső tagozat 4.órában/gimnázium 5. órában

október 24-28. Weimar projekt

október 27. Egészség délután az alsó tagozaton

október 30-nov.3-ig Őszi szünet       

 

November

november 9. 17.30 Külsős szülői értekezlet

november 10. 17.00 Márton napi lampionos felvonulás

november 10. Negyedévi értékelések

november 13-14. 17.00-18.30 Fogadó órák

november 17. TANTUdSZ kortárs-segítő program /Mézes reggeli 4. évf. programja

november 20. Szóbeli érettségi vizsgák

november 28. DSD vizsgák írásbelije       

 

December

december 4. Nyílt nap a gimnáziumban

december 6. Mikulás ünnepség az alsó tagozatosoknak

december 6. 17.30 Külsős szülői értekezlet a felvételiről

december 8. központi felvételi jelentkezési határidő

december 8. Bécsi kirándulás (adventi projekt 9.n)

december 13. 14.30-16.30 Luca napi vásár    

december 18. Neolatinosok adventi délutánja

december 22. osztályok karácsonya

december 27-től - január 2-ig Téli szünet (utolsó tanítási nap dec. 22. első tanítási nap január 3.)

 Január

Január 13. Szalagavató bál

Január 15. 7 rövidített óra

január 22-23. Féléves osztályozó vizsgák

január 19. Németek kitelepítésének meléknapja

január 20. 10.00 Központi írásbeli felvételi vizsgák

január 21-27-ig Iskolai sítábor

január 25. 14.00 Központi írásbeli felvételi vizsgák (pótnap)    

január 29. Félévi osztályozó értekezletek (tanítás nélküli munkanap)

január 12.               JDI Disputa verseny

 

Február

február 1. Féléves tantestületi értekezlet (7 rövidített óra)

február 2. félévi értesítők kiosztása

február 5. Szülői választmány értekezlete

február 6. 17.00 Alsós szülői értekezlet

február 7. 17.30 felsős szülői értekezlet

február 8. 17.30 Gimnáziumi szülői értekezlet

február 8. 17.00 Szülői értekezlet az érettségiről

február 9. Farsang (felső tagozat 17.00-20.00)

február 15. Nyolcadikos jelentkezési határidő

február 15. Érettségi jelentkezési határidő

február 15. Nyílt nap az alsó tagozaton

február 17. Alapítványi bál

február 22-márc. Gimnáziumi szóbeli felvételi vizsgák          

 Március

 március 5. 17.00-18.30 Fogadó órák

március 5-14. Közösségi szolgálat 10.a

március 8. és 22. Nyílt nap az alsó tagozaton

                         Schulbrücke (10.a)

március 10. szombat Munkanap (március 16. péntek helyett)

                               matematika próbaérettségi

március 14. Ünnepély

március 19-27. Közösségi szolgálat 10.b

március 26. Húsvéti készülődés  (alsó tagozat)

március 28. Tanítás nélküli munkanap

március 29- április 3. Tavaszi szünet

Április

április 8-15. Párizs-London tanulmányút

április 12-13. Leendő elsősök beiratkozása

április 13. Háromnegyedévi értékelések

április 13. 14.00-16.00 Bendegúz megyei verseny

április 19. házi népdaléneklési verseny

április 21. TANTUDSZ program (tanítás nélküli munkanap)

április 23-24. 17.00-18.30 Fogadó órák

április 24-25. Osztályozó vizsgák (13.évfolyam, előrehozott érettségi)

 április 24-30.  Portugál csereprogram

április 26. 14.00-től Kerületi alsós matematika verseny     

 Május

május.2 osztályozó értekezletek 12. évfolyamon   

május 2/3 neolatin délután

május 4. 17.00 Ballagás

május 4. anyák napi készülődés 

             német csereprogram (10.a)

május 4-28. Írásbeli érettségi vizsgák

              Hegyvidéki Olimpia

május 16. Idegen nyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamon

május 17/24. 17.00-20.00 Tamási est

május 23. országos  kompetenciamérés (6.-8.-9.a és 9.b osztályok)

május 28. Alsó és felső tagozatosok szülői értekezlete az erdei iskoláról        

Június

június 1. Német nyelvi alapvizsgák/neolatin nyelvi alapvizsgák - írásbelik

június 5-6. Német nyelvi alapvizsgák/neolatin nyelvi alapvizsgák -szóbelik

június 4-8. Felsősök erdei iskolája

június 58. Alsósok erdei iskolája

június 11-12. osztályozó vizsgák

június 13. Sport délután

június 14. Tamási nap

június 15. Osztályozó értekezletek (Tanítás nélküli munkanap)

június 22. 17.00 - Tanévzáró ünnepély

június 18-29. Szóbeli érettségi vuzsgák

június 25-27. iskolakóstolgató /leendő elsősöknek

      

          

  

Joomla Template by Joomla51.com